Diyaliz Merkezimiz

Fiziki Koşullar, Güncel Teknoloji, Erişim Avantajları ve Uzman Kadro

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi

Kaliteli Hizmet, Kolay Erişim İçin

Diyalize Özel Tasarım

2001 yılında 8 Hemodiyaliz cihazı ile başlamıştık. Fethiye’de ve tatilci hastalarımızın giderek artan talepleri doğrultusunda 14 cihaza çıktı ve kadromuzu da arttırdık.

Tabi bu da sizlere daha güvenli ve konforlu hizmet verebilmemiz için daha uygun, hatta yakın gelecekteki ek büyüme ihtiyacını da karşılayacak bu hemodiyalize özel tasarlanmış binaya geçişi zorunlu kılıyordu.

2008 yılından bu yana, 27+1 cihaz ile elektrik, oksijen sistemleri altyapıları, geniş hemodiyaliz salonu, bekleme ve acil müdahale ve yönetim bölümleri ile inşa edilen binamızdayız.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Ekibi

Bilgi, Uzmanlık, Güven

Güçlü, Uzman Ekip

Hemodiyaliz uzmanlık gerektiren bir tedavi yöntemidir. Özel Fethiye Diyaliz Merkezi çalışanlarının tamamı bu konuda gerekli tüm akademik eğitim ve sertifikalara sahip, merkezimize özel yetkinlik testlerinden geçmiş uzmanlardır.

Ekibimiz, sağlık personeli dışındaki arkadaşlarımızda dahil toplam 16 kişiden oluşmaktadır.

1 Dahiliye Uzmanı, 1 Pratisyen Hekim, 1 Hemodiyaliz Sorumlu Hemşire, 2 Hemodiyaliz Hemşiresi, 4 Hemodiyaliz Teknikeri, 1 Halkla İlişkiler Yetkilisi, 1 Mali ve İdari İşler Yetkilisi, 1 Danışma Personeli, 1 Temizlik Görevlisi, 1 Güvenlik Görevlisi, 2 Şoför

Dialyses Center

Tamamen Güncel Donanım

Son Teknoloji İle Diyaliz

2004 yılında 8  Hemodiyaliz cihazı ile başladığımız hizmetimiz bugün 27+1 cihazla sürdürülmektedir. Size sağlıklı hizmet verebilmek adına teknolojimizi sürekli güncelliyoruz.

Elektrik kesintilerine karşı tüm cihaz ve binamızın genel elektrik ihtiyacı kesintisiz güç kaynağı(UPS) ve jeneratör ile desteklenmektedir.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi

Ne alırdınız?

Eğlenceli, Keyifli Diyaliz

Fethiye Diyalizde her zaman gündelik telaşlardan uzak, konforlu ve keyifli bir diyaliz tedavisi alırsınız.

  • Sizi klimalı araçlarımız ile evinizden/otelinizden alır, hemodiyaliz sonrası yine geri bırakırız.
  • Erken geldiyseniz, dinlenme bekleme salonumuzu kullanabilir, oradaki dostlarınızla çay, kahve içip, sohbet edebilirsiniz.
  • Her an kablosuz internetten yararlanabilir, yatağınızda size özel televizyonunuz ile dilediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi

Tam Zamanında Kapınızdayız

Kolay Erişim, Transfer Hizmeti

Biz sizi randevu saatinize uygun, geldiğinizde beklemeyeceğiniz zamanlama ile bulunduğunuz yerden alıyor, tedaviniz sonrası geri bırakıyoruz.

  • Pazartesi – Cumartesi’ye haftanın 6 günü
  • Sabah saat 06:00’dan akşam 20:00’deki son hastamıza kadar
  • Klimalı araçlarımız ve
  • Taşımacılık alanında gerekli sertifikalara sahip sürücülerimiz

ile hizmet vermekteyiz.

Tatilde Diyaliz için Fethiye

Diyalizde Ayrıcalık

Tatilde Diyaliz & Fethiye Etkisi

Fethiye, hem yaz tatili hem de kültür turizmi için dünyaca ünlü bir lokasyondur. Eşsiz doğası, dünyaca tanınan plajları, koyları ve tarihi mirasları ile yerli yabancı sayısız turistin gezi rotasındadır. Paragliding, rafting, scuba diving(dalış), motokros, kiteboard, rüzgar sörfü ve benzeri aktiviteler içinde fırsatlar sunmaktadır.

Tatilinizi, konaklamanızı, hemodiyaliz tedavinizi birlikte planlarız. Biz sağlığınızla ilgilenelim, siz de tatilin keyfini doyasıya çıkarın.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi