Tatilde Diyaliz

Bu Manzarayı Artık Yerinde Yaşama Zamanı Gelmedi mi?

TURİZM CENNETİ

"FETHİYE"

Fethiye, hem yaz tatili hem de kültür turizmi için dünyaca ünlü bir lokasyondur. Eşsiz doğası, dünyaca tanınan plajları, koyları ve tarihi mirasları ile yerli yabancı sayısız turistin gezi rotasındadır. Paragliding, rafting, scuba diving(dalış), motokros, kiteboard, windsurf ve benzeri etkinlikler içinde fırsatlar sunmaktadır.

🙂 Bu arada Diyaliz Programınızı unutmazsınız değil mi?

GEZME / KONAKLAMA

Tarih ve Doğa İle İçiçe Bir Tatil

Kültür ve Eğlence Tatili. Görülecek, Yaşanacak Yerler.

Ölü Deniz

Ölü Deniz

Tüm dünyada adı ile özdeşleşmiş bir tatil bölgesi olan Ölüdeniz, doğa ile denizin buluştuğu muhteşem güzellikleri ile sizi adeta büyülüyor. Üstelik sadece 14 KM uzaklıkta.

Kral Amyntas Kaya Mezarları

Kral Amytas Kaya Mezarları

MÖ 3000 yılına ait kral mezarları, şehir içinde olup ulaşımı çok kolaydır. Merkezimize sadece 6 Km mesafede.

Kabak Koyu

Kabak Koyu

Tarihi Likya yolundaki dünya harikası bu koyu hem muhteşem doğası hem de billur gibi deniz ve kumunu görmek için mutlaka rotanıza dahil etmelisiniz. Sadece 35 Km uzaklıkta.

Saklıkent

Saklıkent

18 km uzunluğunda ve 200 mt yüksekliğinde olan kanyonda yaz sıcağında buz gibi suyu ile ferahlayabilir, çeşitli aktiviteleri ile eğlenebilirsiniz.  Fethiye’ye 50 Km mesafede.

Kayaköy

Kayaköy

Likya’da kurulmuş eski bir Rum köyü, yaz sıcağından bunalanların güzel mekanlarda leziz yemekler yiyebileceği ve beraberinde tarihi kalıntılar ile kültür turu yapabilecekleri bir yer.

Adalar Tekne Turları

Adalar Tekne Turları

Sadece tekneler ile gidilebilen doğa harikası akvaryum gibi koylarda deniz, kum ve güneşin doyasıya tadını çıkarabilirsiniz.

Tlos Antik Kenti

Tlos Antik Kenti

Tlos. Likya’nın en önemli yerleşimlerinden biri olan Tlos Antik Kenti, Fethiye İlçesi’nin yaklaşık 42 km doğusundaki Yaka Köyü sınırları içerisinde kalmaktadır

Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi

Dik kayalıklar ile gizlenmiş adeta gizli bir cennete benzeyen ve barındırdığı 80 çeşit kelebek çeşidi ile muhteşem bir atmosfer sunan kelebekler vadisi vazgeçemediklerinizden olmaya aday. 25 Km uzaklıkta.

Çalış Plajı

Çalış Plajı

Merkezimize 500 metre uzaklıktaki bu uzun plaj, yürüyüş parkuru, eğlence mekanları, hediyelik eşya dükkanları ve eşsiz güzellikteki gün batımı ile tatilinizi renklendiriyor. 

Babadağ ve Paragliding

Babadağ ve Paragliding

Ölüdenizi ister dağdan isterseniz de yamaç paraşütü ile havadan görebileceğiniz 1900 mt yükseklikteki Babadağ’ın zirvesi otomobille 28 Km uazklıkta.

Likya Yolu

Likya Yolu

Dünyanın en iyi 10 yürüyüş rotası içinde olan 509 km lik bu rota ışık ülkesi Likya topraklarında, Fethiye’den Antalya’ya kadar uzanıyor. Bu rota da hem doğa hem de  antik şehirlerin etkisinde kalacaksınız.

Dalaman Çayı

Dalaman Çayı

Türkiyenin en keyifli rafting parkurlarından biri olan Dalaman çayında heyecanlı bir gün sizi bekliyor. 80 Km uzaklıkta.

SİZE ÖZEL KONAKLAMA FIRSATLARIMIZ

Eşsiz Bir Tatil İçin İşbirliği Yaptımız Konaklama İmkanları

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Konaklama

Fethiye Diyaliz Merkezi Misafirhanesi

Diyaliz Merkezimizin misafir hanesi, Fethiye’nin gözde plajlarından Çalış Sahile yaklaşık 550 m uzaklıkta. Çalış sahilinde duşlar, giyinme kabinleri mevcut olup, yemek konusunda da pek çok alternatif yer almaktadır.

13 Odalı


Kahvaltı, Öğlen, Akşam


Havuz


Kablosuz İnternet


Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Konaklama imkanı

Fethiye Diyaliz Merkezi Apartmanları

Diyaliz Merkezimizin Daireleri Diyaliz Merkezi’ne yaklaşık 500 m, Çalış Plajı’na 1.000 m uzaklıktadır. Çalış plajında denizin ve eşsiz gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz.

24 Apart


Havuz


Kablosuz İnternet


Dawn Beach Otel

Dawn Beach Hotel, Diyaliz Merkezi’ne 500 m, plaja 300 m uzaklıktadır. Çalış plajında eşsiz gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz. Plajda ücretli şezlong ve şemsiye kiralayabilir, duşlar, giyinme kabinlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yemek içinde fastfood ve pek çok alternatifiniz bulunmaktadır.

37 Odalı


Kahvaltı, Öğlen, Akşam


Havuz


Kablosuz İnternet


Özyer Apartmanları

The Özyer Apartmanları, Diyaliz Merkezi’ne 1,100 m, Çalış Plajı’na sadece 1,500 m uzaklıktadır. Çalış plajının ve eşsiz gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz. Ücretli şezlong ve şemsiye kiralayabilir, duşlar, giyinme kabinlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yemek içinde fastfood ve pek çok alternatifiniz bulunmaktadır.

24 Apart


Havuz


Kablosuz İnternet


Park Apartmanları

The Dawn Beach Hotel, Diyaliz Merkezi’ne 1850 m, plaja sadece 1.350 m uzaklıktadır. Çalış plajının ve eşsiz gün batımının keyfini çıkarabilir, ücretli şezlong ve şemsiye kiralayabilir, duşlar, giyinme kabinlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yemek içinde fastfood ve pek çok alternatifiniz bulunmaktadır.

18 Apart


Havuz


Kablosuz İnternet


Özel Fethiye Diyaliz Merkezi